Що являє собою SRS блок? Спочатку варто визначити, що означає абревіатура SRS: це скорочення в перекладі на українську означає додаткова система стримування. Ця система безпеки найчастіше сформована з набору елементів таких як:

  • інерційні ремені з наявністю преднатяжителей;
  • подушки безпеки надувного принципу дії;
  • підголовники крісел активного принципу дії;
  • розмикач АКБ в момент аварійної ситуації
  • різні датчики й сигналізатори.

Система безпеки необхідна для запобігання або мінімізації можливого травмування водія та інших людей, що знаходяться в салоні автомобіля. Всі елементи SRS працюють в строгому взаємодії і доповнюють дуг одного. Якщо подушки спрацювали в блоці SRS негайно прописується crash простіше кажучи шифр, який сигналізує про удар. Фіксується це датчик удару. За даних обставин виходячи з виробничого регламенту передбачена установка нового SRS блоку.

Абсолютно всі сучасні авто мають у себе в арсеналі компоненти SRS системи. Вона просто необхідна для забезпечення безпеки всіх людей розташовуються в салоні авто при аварії і складається з двох основних елементів: преднатяжителей ременів і подушок безпеки. Відмітною аспектом даної системи є її «одноразовость», простіше кажучи після спрацьовування необхідна їх заміна або повне відновлення.

ремонт подушек безопасности одесса

Ремонт подушки безпеки в Одесі

Активною деталлю будь-SRS вважається пиропатрон, який спрацьовує в разі непрофільного монтажу і здатний завдати каліцтва такому горі фахівця. Ремонт SRS не повинен здійснюватися частково щоб уникнути серйозних проблем. Установка подушок безпеки не обходиться без скидання пам’яті системи управління (SRS). Якщо цю операцію не виконати – подушка функціонувати не буде.

Думки, що стосуються того, що ремонт подушки безпеки в подальшому не гарантує їх спрацьовування, практичних підстав під собою не мають. Якщо монтаж системи здійснений вірно досвідченими фахівцями і повною зміною елементів, що стали непридатними, то функціонуватиме вона, як нова.

Проблеми можуть проявитися виключно через сегментного ремонту, коли псевдомайстри бажаючи заощадити, не беруть до уваги принципи роботи SRS і її елементів і до кінця не усвідомлюють нюансів цього обладнання.

Заміна подушок буває необхідна не тільки після аварії. Термін експлуатації пиропатрона не перевищує 10-ти років. Якщо авто старше даного віку, то його подальша експлуатація не може бути гарантією вашої безпеки.

Наша компанія Airbag Servis пропонує такі послуги: відновлення подушок в кермі, в сидіннях, в торпедо, а також в шторках і дверях. Телефонуйте нам за тел. 067-226-26-65 для замовлення ремонту подушок безпеки в Одесі. Працюємо швидко, але якісно!Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×