Непрацюючі ремені безпеки на автомобілі – небезпека, яку слід максимально швидко усунути. Важливо пам’ятати, що їзда з поламаними або дефективними ременями, не тільки небезпечна, але і заборонена за правилами дорожнього руху.

ремонт ремня безопасности

З усіх поломок відбуваються з механізмами ременів в Toyota, можна виділити основні:

  • Ремінь заклинює при спробі пристібання, незважаючи на плавність дій;
  • При низьких температурах ремінь не можна витягнути при несправностей ролику;
  • Ремінь при відстібанні автоматично не втягувати;
  • Основний механізм несправний або механізм котушки зламаний.

Безумовно, наведені вище проблеми не єдині причини несправної роботи ременів, але вони найпоширеніші. Деякі водія можуть вважати, що їзда з поламаними ременя не накличе ніяких бід, але крім того, що це небезпечно, транспортний кошти за правилами не може експлуатуватися. В іншому випадку за це покладено штраф.

Також, слід враховувати, що виробник автомобіля Toyota не буде нести ніякої відповідальності за ДТП, навіть при гарантійному обслуговуванні. Але, це в разі якщо водій вчасно не звернувся до заводу виробника з приводу заміни застарілих або несправних механізмів. Тому, перш ніж почати ремонт ременя, слід пам’ятати, що це ненадійно і в разі виникнення аварійної ситуації цілком зможе підвести і створити загрозу життю.

Але, якщо потрібен серйозний ремонт ременя безпеки Toyota або їх відновлення після аварії, краще звернутися до фахівців СТО, які все зроблять швидко, якісно і професійно. Завжди слід пам’ятати про працездатність ременів – це основа безпеки водія на дорозі. Їзда з поламаними ременями не тільки небезпечна для себе, а й створює потенційну загрозу життю і додатковий привід для штрафу. Телефонуйте нам для консультації по тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×