заміна пиропатрона в ремені безпеки

Якщо було помічено, що з ременями безпеки (РБ) щось не так, терміново звертаємо увагу на своєчасне проведення ремонту і відновлення системи. РБ, як і подушки безпеки, є пасивними засобами захисту пасажирів і водія, а тому дуже важливі в будь-якому транспортному засобі. У момент дорожньо-транспортної пригоди спрацьовує натягувач і ремені максимально скорочують відстань між собою і людиною, тим самим мінімізують ймовірність летального результату і отримання серйозних травм. Пасажири і водій знаходяться в статичному стані і залишаються живі. Саме тому необхідно своєчасно проводити відновлення ременів безпеки, щоб уникнути найстрашніших наслідків.

Пристрій ременя безпеки з піропатроном

До сих пір багато водіїв не розуміють, як відбувається поломка РБ, так як зовнішній вигляд їх залишається колишнім. Але проблема виявиться при спробі пристебнутися перед поїздкою. Він буде заблокований.

У той момент, коли спрацьовують натяжители, подається електронний сигнал про активацію ременів і подушок безпеки. Тоді і відбувається блокування. Ремені фіксують тіло людини в конкретному статичному положенні, і тим самим, теж набувають певної фіксацію. Після спрацьовування системи безпеки заміна пиропатрона в ремені безпеки просто необхідна.

Блокування необхідно знімати тільки в спеціалізованих компаніях і виключно руками професіоналів. Отже, діагностика і ремонт ременів після аварії просто необхідний.

Для того щоб власник транспортного засобу був впевнений у своїй безпеці, професіонали нашої компанії використовують тільки висококласні і надійні деталі та обладнання. Кожна шестерня і мікросхема пошкодженого механізму буде діагностована і відремонтована. Сам РБ також можна поміняти, якщо його цілісність була порушена (наприклад, стався розрив).Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×