Як правило, подушки безпеки розміщуються в кермі і торпедо. Елемент авто, в яких аербег захована, при її викиді приходить в непридатність. Найчастіше ремонт торпеди після спрацьовування подушок безпеки можливий тільки на станціях сервісного обслуговування у профільних фахівців. Однак, якщо машина не сильно постраждала під час аварії, можна спробувати привести в порядок салон своїми силами.

Як проводиться ремонт торпеди після спрацьовування подушок

Велика частина салону виконана з пластика, тому, працювати доведеться саме з ним. При спрацьовуванні системи безпеки вистрілюється люк над подушкою, який завдає ушкодження перетяжки, для відновлення якої необхідно буде повернути люк на колишнє місце, закріпити його і заново перетягнути ремонтується предмет.

Результатом спрацьовування системи подушки безпеки найбільш часто стають такі последствия:

  • руйнування різного ступеня приладової дошки;
  • збій електроніки аербег і системи управління;
  • непрацездатний стан подушок безпеки.

Спочатку проводиться діагностика: визначаються обсяг реставраційних робіт, їх вартість та пріоритети. Потім ремонтують пошкоджений елемент і декорують його. Відновлення початкового вигляду салону в більшості випадків – єдино правильне і поширене рішення проблеми.

Ремонт торпеди після спрацьовування

Подушку безпеки можна замінити або відремонтувати. Якщо роботи з перепрошивки електронних систем блоків і зміні пиропатронов виконуються фахівцем, то подальша їх експлуатація буде надійною та безпечною. Аербег після аварії краще відразу наводити в належний стан.

Як вихід з положення, порожнечі якомога заповнити піною. Це вважається найпростішим і економічним варіантом. Однак, значимість наслідків при новому зіткненні стає набагато вище і трагічніше, а виплати по страховці стануть вельми сумнівними. Такий спосіб використовують в якості тимчасового видозміни пошкодженого елемента.

Торпедо піддається ремонту часто не тільки через спрацювання аербег. При повсякденному користуванні на ньому згодом з’являються подряпини і потертості, уникнути які практично неможливо. Після викиду подушки торпедо втрачає свій зовнішній вигляд. Його ремонт може включати в себе ліквідацію відколів і відновлення окремих фрагментів. При здутті зсередини корпусі і покритою гаром поверхні потрібно невідкладний ремонт. Незважаючи на те, що двигун, скло і двері в порядок, на такому авто їздити неможливо.

Реставрація приладової дошки

Тут дуже важливо зробити обшивку приємною. Знизити напругу, що викликається постійною зміною екстремальної навколишнього оточення, недостатньо тільки відремонтувати торпедо і повернути йому колишній вигляд. Тому, при виконанні даної роботи дуже популярним стає редизайн.

Торпедо – помітна деталь в салоні, яка впадає в очі. Поміняти стиль за доступною ціною ви можете тут в майстерні. Для цього достатньо зателефонувати і дізнатися вартість робіт для марки свого авто. Перевагою нашого з вами співпраці є індивідуальний підхід до дизайну і декорації, термінова реставрація, перетяжка торпеди, прийнятна вартість, швидке виконання будь-яких робіт.

Відтепер своєчасний і якісний ремонт не є мрією. Автомобіль незабаром буде готовий до активного повсякденного користування, і від поїздок як і раніше будете отримувати задоволення.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×