Якщо розглядати цю абревіатуру англійською мовою, можна побачити словосполучення «Supplementary Restraint System», що в перекладі означає «допоміжна утримує система». Основне завдання, що стоїть перед SRS, полягає в забезпеченні захищеності водія і пасажирів у разі лобового зіткнення з будь-яким предметом.

Особливості комплектації SRS Airbag у Mercedes

Класичний комплект містить у собі SRS завжди. Ключові його компоненти такі:

  • подушки безпеки;
  • кошти аварійного натягу ременів безпеки;
  • лампа;
  • повітряна сумка;
  • контактний барабан, який працює за пружинному типу;
  • управлінський модуль, забезпечений центральним процесором;
  • контрольні датчики (індивідуальні), що працюють від електрики;
  • електрична проводка з’єднувального призначення.

За допомогою системи можна забезпечити захист автомобіліста і пасажира, який їде попереду, в разі виникнення серйозних лобових і навіть бічних ударів зі статичним або рухомим предметом.

Функції та принцип роботи системи безпеки

Ключове завдання набору полягає в мінімізації травм, які можуть отримати водій і пасажир в разі удару під час ДТП. Спрацьовування подушки безпеки в Мерседес та пристроїв натягу ременів відбувається одночасно, щоб запобігти удар об кермо, скло лобове та інші тверді предмети, які знаходяться в салоні машини.

Щоб реалізувати цю задумку, система виробляє детальний аналіз вступників сигналів, потім оцінює силу, з якою трапився удар. Тільки на підставі отриманих даних вона приймає рішення про те, чи варто активувати подушки або пристрої для натягу. При цьому другі елементи можуть стати активними спільно з надувними подушками або самостійно (окремо).

Чому система SRS незамінна?

Система SRS при грамотному підході покликана врятувати життя. У зв’язку з цим ні в якому разі не можна ігнорувати сигнали, що свідчать про наявність в ній несправностей. В цьому випадку потрібно негайно звернутися до фахівців, які допоможуть запобігти подальшим поломки і дадуть рекомендації щодо експлуатування пристрою.

Неприпустимий перегрів системи! Після 10 років експлуатування машини варто піддати систему тестування.

Ми пропонуємо якісний ремонт Мерседес SRS Airbag, ціна на який вас приємно здивує. Наші фахівці використовують тільки сучасне обладнання і надійні матеріали. Телефонуйте за тел. 067-226-26-65 для консультації з приводу ремонту подушки безпеки на автомобілі Mercedes.

(Visited 994 times, 1 visits today)

Понравилась статья?
Расскажи друзьям:


Заказать обратный звонок
×
Замовити зворотній дзвінок
×