Всі сучасні моделі автомобілів оснащуються подушками безпеки системи Airbag. В їх завдання входить забезпечення захисту людей, що знаходяться в салоні від можливих травм при аваріях. Багато марки автомобілів комплектуються бічними шторками – подушками безпеки, які кріпляться до стелі салону.

У завдання шторок безпеки входить захист водія і пасажирів при аваріях з бічними і задніми ударами. У таких ситуаціях іноді буває, що не спрацьовують ремені і фронтальні подушки. Бічна система являє собою згорнуті довгі подушки, оснащені піропатроном, які кріпляться з боків стельової обшивки.

Бічні шторки безпеки – це дуже ефективний засіб захисту. При спрацьовуванні вони виконують такі функції:

  • оберігають голову від різких ударів об стійки і бічні стекла;
  • запобігають порізи при розбиванні вікон, так як перекривають шлях летять осколків;
  • у випадках різких поворотів або перевертання автомобіля пом’якшують удари людей про бічні стінки і дах салону.

Система бічних шторок надійно захищає голову і плечі всіх, хто знаходиться всередині автомобіля при зіткненнях. Час наповнення подушок обчислюється мілісекундами. Це відбувається практично миттєво. Наведені переваги є вагомими аргументами на користь облаштування автомобіля стельовими шторками.

Як відновити бічну подушку безпеки?

Незважаючи на те, що бічними подушками безпеки автомобілі оснащують вже не перший рік, не всі українські автосервіси освоїли роботи по відновленню шторок безпеки. Справитися з цим завданням може наша компанія Airbag Servis, фахівці якої можуть відремонтувати всі елементи системи безпеки Airbag.

Відновлення бічної подушки безпеки – це робота, що вимагає професійних знань і великого досвіду. Тут необхідно вміти знімати і монтувати обладнання, замінювати пиропатрон, правильно укладати парашути.

Ми пропонуємо автомовладельцам послуги з ремонту шторок системи безпеки Airbag на вигідних умовах. Клієнтам гарантується висока якість виконання замовлення. Ми приймаємо замовлення з усіх міст країни. Про вартість послуг можна дізнатися по телефону 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×