На сьогоднішній день більшість автомобілів обладнано спеціальною системою безпеки SRS Airbag. Вона призначена для порятунку життя і здоров’я при зіткненнях. З кожним роком система безпеки ускладнюється і поліпшується. Не слід сідати за кермо автомобіля після того, як спрацювали подушки безпеки. Навіть при невеликій аварії необхідно провести відновлення подушок безпеки.

Система безпеки автомобіля включає в себе:

  • блок електрокерування;
  • розташовані по всьому корпусу автомобіля датчики удару;
  • газові генератори і еластичні оболонки подушок (до 10 штук в одному авто).
ремонт відновлення подушок безпеки

Хороша машина повинна бути не тільки швидкою, але ще і безпечної для її власників. Для цього розробники і автоконструктори приділяють величезну увагу новим якісним розробками в системі безпеки. Багато сучасних автомобілів обладнано спеціальною розумною системою безпеки під назвою SRS Airbag. Від її функціонування повністю залежить життя перебувають під час руху людей в автомобілі.

У момент зіткнення автомобіля подушки спрацьовують миттєво. Користуватися технікою після спрацьовування суворо забороняється. Ремонтом і відновленням подушок безпеки повинні займатися виключно фахівці в обладнаному для цього СТО. Зазвичай це стандартна процедура перепрошивки Supplemental Restraint System, а також заміна подушок, які спрацювали, газопатронов і регулювання натягу ременів.

Як проводиться відновлення подушок безпеки?

Заводи-виробники заявляють, що після аварій слід провести комплексну заміну системи безпеки повністю (оболонки подушок, датчики і т.д.). Але подібна процедура вимагає чималих фінансових вкладень, на що фахівці знайшли вихід – це відновлення всієї системи.

Ремонт складається з наступних етапів роботи:

  • розбирання деталей і елементів системи;
  • робота з реконструкції SRS. Вона включає в себе нову прошивку датчиків удару і блоку, заміна еластичного корпусу спрацювали подушок;
  • перевірка та налаштування фахівцями системи безпеки. Слід упевнитися, що всі елементи спрацюють правильно і без зволікань.

Величезним попитом користується обслуговування і відновлення SRS-системи в Дніпропетровську. Вам не доведеться викладати за налагодження системи величезні гроші, до того ж Ви отримаєте якісні послуги.

Наша компанія Airbag Servis гарантовано відремонтує або замінить систему безпеки у Вашій машині в короткі терміни. Кваліфіковані майстри сервісу мають відповідну для робіт з системою кваліфікацію, а також величезний досвід з обслуговування SRS Airbag і всіх її комплектуючих. У розпорядженні фахівців є все необхідне обладнання, щоб без праці допомогти Вам у вирішенні проблем з системою безпеки. Телефонуйте нам за тел. 067-226-26-65, щоб замовити ремонт і відновлення подушок безпеки в Дніпропетровську.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×