Ступінь пошкодження автомобілів в результаті аварій може бути різною. Буває, що відновити автомашину зовсім неможливо. У менш складних ситуаціях вузли і поверхні авто можна відремонтувати. Також ремонту підлягає салонне обладнання, в тому числі і передня панель.

Торпедо роблять з полімерного матеріалу. Тому при відновленні торпеди після ДТП потрібні навички для роботи з пластиком. Пошкоджену передню панель набагато складніше відреставрувати, ніж просто провести її полірування до блиску і видалити легкі подряпини.

Як відбувається відновлення торпедо?

Щоб відновити торпедо після спрацьовування подушки безпеки, знадобляться послуги професіоналів. Тільки фахівці можуть виконати цю складну і копітку роботу.

Відремонтувати торпедо можна методом перетяжки панелі штучним матеріалом – це найбільш ефективний спосіб. На вибір клієнтів надається кілька варіантів забарвлень.

В результаті відновної роботи салон набуває абсолютно новий зовнішній вигляд. При цьому дотримуються всі вимоги до забезпечення безпеки людей, що знаходяться всередині транспортного засобу.

Для виконання даної роботи буде потрібно не один день. Фахівцям потрібно повністю розібрати панель, обробити поверхню, виготовити трафарет, зробити обшивку вінілом і знову зібрати. В результаті відновлення не повинна постраждати робота подушки безпеки.

Відновлення торпеди після ДТП своїми руками це важка, навіть непосильне завдання для рядового автолюбителя:

  • по-перше, тут потрібні технічні знання і навички по роботі з полімерними матеріалами;
  • по-друге, необхідні спеціальні інструменти і пристосування для роботи;
  • по-третє, потрібно досконально вивчити всі тонкощі пристрою салонного обладнання.

Для ремонту торпеди найкраще звернутися до допомоги професіоналів. Наша компанія готова надати цю послугу. Зробити замовлення на ремонт передньої панелі можна по телефону 067-226-26-65.
[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×