Кожному власнику своєї машини повинно бути відомо про важливість якісної роботи системи безпеки, вона допоможе зберегти не тільки ваше життя, але і життя всіх, хто сидить в машині.

Автомобілебудування до сих пір активно розвивається. Найпопулярніша область це забезпечення безпеки, саме тому і була придумана система AirBag. Вона складається зі складного блоку, що взаємодіє з датчиками ударів і подушками безпеки.

Однак у цієї системи є мінус: ціна на нову продукцію досить висока, і не кожен може її собі дозволити, а купувати з рук підтримані подушки не завжди безпечно.

перетяжка подушки безпеки

Тому ми пропонуємо вам такий шлях вирішення: відновлення системи Airbag завдяки перетяжки подушки безпеки, зміні генераторів газу, штор і накладок, які дуже схожі з оригіналами.

Подушки безпеки, як і будь-які інші складові машини, іноді вимагають до себе підвищеної уваги. Будь-то ремонт або просте обслуговування, яким скажете «спасибі!» Ви і ваш пасажир, після порятунку в аварійній ситуації.

Подушки можуть спрацювати з різних причин. Це може бути як зіткнення лоб-в-лоба, так і просто занадто висока температура для торпедо.Подушкі безпеки необхідні для захисту тих, хто сидить в машині від різних пошкоджень, але після їх спрацювання доведеться присвятити час ремонту машини – налаштування системи безпеки і роботі з салоном.

Як дізнатися працездатність системи Airbag?

Проблеми з безпекою помітити легко, зазвичай світиться або лампочка на панелі приладів, або про це повідомляє бортовий комп’ютер. Якщо це сталося, то зверніться в сервіс. Фахівці проведуть діагностику і ліквідують проблеми.

Крім цих процедур буде необхідно перепрограмувати систему за допомогою комп’ютера для того, щоб нові складові системи стали її повноцінними частинами.

Після закінчення роботи з AirBag треба буде перевірити рульове колесо і торпедо, зробити це можна буде реставрації пластика.

Як проводиться ремонт і перетяжка подушки безпеки?

Для проведення ремонту найкраще звернутися до експертів, щоб система працювала правильно і не довелося вдаватися до додаткових робіт. Рекомендується слідувати таким порадам:

  • в перші дні після виявлення проблеми обов’язково треба зробити ремонт або повну заміну блоку SRS;
  • перетяжка подушок безпеки повинна проводитися тільки спеціалістами з досвідом таких робіт.

Не варто використовувати заглушку AirBag як альтернативу її ремонту, через неї ситуація не тільки не виправиться, але може погіршитися під час чергової аварії, не варто цього робити через економію грошей. Гарантуємо, що перетяжка подушки безпеки обійдеться вам дешевше, ніж ремонт машини після ігнорування проблеми системи безпеки.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×