Що під час їзди в машині привертає водія, крім дороги, звичайно? Відповідь проста: це торпеда. Саме цей елемент машини допомагає в її управлінні. На нього часто звернені погляди пасажирів, та й сам водій регулярно поглядає на нього. Саме тому з’являється бажання прикрасити цю деталь. Для цього підходить перетяжка торпеди автомобіля.

Якщо ви вирішили провести перетяжку, то це вірне рішення. Ваша машина не тільки стане більш красивою, але і практичною. Матеріали для перетяжки більш міцні і відрізняються зносостійкістю, вони не схильні до впливу сонця і відмінно переносять низькі температури.

перетяжка торпеди шевроле

Перетяжка торпеди автомобіля Шевроле допоможе освіжити вигляд вашої машини і створить нові комфортні умови. При замовленні даної послуги у нас ви отримаєте високу якість роботи і довгий термін служби. Перетяжка торпеди, ціна на яку не вдарить сильно по кишені, проходить дуже уважно, під час неї проводиться ретельна робота з усіма елементами торпеди. При цьому використовуються натуральні і надійні матеріали.

Читайте також: Як проводиться обшивка торпеди?

Матеріали для перетяжки торпеди Шевроле

Звичайними матеріалами для реставрації є алькантра, екологічна шкіра або високої якості замінник шкіри, вініл. Чому саме ці варіанти? Все просто: саме вони найкраще виглядають на не новою панелі, надаючи їй багатий, і дорогий вид.

Що таке термовініл Horn?

Зараз ситуація з типом матеріалів для перетяжки торпеди сильно змінилася, з’явився досить революційний матеріал під маркою HORN. Але називають його по-різному: хтось термокожа, інші каучук, каучукова шкіра або каучуковий матеріал, треті – термовініл. Даний бренд вже показав себе в роботі з кращого боку.

Під час монтажу термовініл може приймати будь-яку форму, проте його поверхню при цьому ніяк не деформується, такий матеріал можна використовувати на будь-якій частині торпеди.

Термовініл HORN активно завойовує популярність серед водіїв і працівників салонів, навіть самі експерти по ремонту машин віддають перевагу саме матеріал цієї компанії.

Фірма HORN при цьому на затребуваність відповідає розширенням асортименту, в самому останньому каталозі 95 варіантів термовініла. Обраний вами матеріал потрапить в колір салону з імовірністю 90%.

Перетяжка торпеди Шевроле допоможе оновити дизайн машини або усунути дефекти на ній.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×