AirBag SRS – є електронною системою зі складним пристроєм. Кожна частина якої призначена для виконання певних завдань. Тому проводити ремонт системи SRS вкрай важливо відразу після ДТП.

Дана система включає в себе наступні компоненти:

  • газовий генератор з подушками;
  • електронний блок для управління;
  • датчик, що передає сигнал про удар;

Як працює система SRS на Мазда 6?

ремонт системи srs

Коли відбувається зіткнення або наїзд на перешкоду починає працювати датчик удару, він відправляє електронний сигнал пиропатрон, щоб той змусив спрацювати подушки безпеки.

Блок SRS Мазда 6 виконує таку роль: він зберігає у своїй пам’яті інформацію про подію, що відбулася, у нього є так звана “Історія спрацьовувань”, вона не дасть системі заробити знову, якщо подушки будуть змінені. Якщо сказати по-іншому, то блок SRS стає непридатним для роботи, всередині нього проявляються різні звіти про помилки, якщо це буде відбуватися, то на панелі приладів буде горіти лампочка з написом “AIRBAG”.

Моменти, коли була записана історія спрацьовувань, можна подивитися в ремонтній майстерні за допомогою сканера діагностики. На сьогоднішній день 1 подушка може прослужити своєму власникові близько 15 років, що досить багато.

Ремонт системи SRS

Іноді можуть траплятися збої в роботі системи, причини можуть бути різними, але після будь-яких неполадок почне горіти кнопка “AIRBAG”, причину несправності можна дізнатися, якщо виконати діагностику, при перевірці особливостей роботи датчиків є свої нюанси.

Блок SRS Мазда 6 в основному треба ремонтувати після аварій, саме після них найчастіше власник і звертається в салон, проте в ремонті є труднощі: знадобиться спеціальне обладнання, адже в процесі ремонт доведеться перепрограмувати блок керування.

Альтернативою ремонту системи SRS на Мазда 6 є повна заміна системи безпеки машини, проте не рекомендується цього робити, так як витрати будуть набагато більше, ніж на звичайний ремонт.

Спочатку змінюються самі подушки, потім відбувається перетяжка торпеди, після змінюються кришки і Піропатрони. Наступним етапом буде ремонт системи SRS, потім відбувається відновлення ременів безпеки в звичайний режим.

Коли на вашій приладової панелі почали горіти лампочки подушки безпеки або ви стали учасником аварії і подушки спрацювали в цей момент, а ремінь заблокував можливість вибратися, ви можете звернутися до нас для заміни подушок безпеки.

Наша фірма може повністю перевірити ваш автомобіль, а також системи SRS і AIRBAG. Ми маємо великий досвід. Не варто проводити ремонт системи своїми руками або в звичайних сервісах, це може бути небезпечно.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×