Подушки безпеки найчастіше знаходяться або в кермі, або в торпеді, а коли відбувається їх спрацьовування, то кермо і торпеда значно руйнуються. Зазвичай наслідки аварії важкі. Тому відновлення торпеди найкраще довірити експертам.

Подушки безпеки активуються після переднього або бокового зіткнення, крім сили удару випуск подушок залежить від кута попадання, жорсткості обох об’єктів. Результатом зіткнення є те, що подушки безпеки руйнують торпедо. Сила руйнування залежить від чинників описаних вище, чим більше вони, тим більше ушкоджень.

Виробники машин не дарма використовують для оббивки салону термовініл або шкіру. Це досить м’які матеріали для перетяжки торпеди, завдяки яким, в разі необхідності зливу подушок безпеки можна звільнитися мінімальними ушкодженнями. Але все ж після аварії потрібно якісний ремонт торпеди.

Відновлення торпеди після ДТП

Відновлення торпеди після ДТП

Очевидно, що вибір між професійним відновленням та домашньою роботою залежить від того, наскільки сильні пошкодження. Якщо через аварію машина всередині постраждала зовсім небагато, а ви добре працюєте руками і досить терплячі, то можете самостійно зайнятися ремонтом після заміни подушок безпеки.

Відновлення після аварії вимагає комплексного підходу. Перед початком робіт важливо розуміти, яким саме методом буде відбуватися відновлення торпеди. Якщо ви плануєте поставити AirBag, то треба розрахувати, наскільки сильні будуть поломки після чергового спрацьовування подушки. Крім цього необхідно перепрограмувати основну програму управління системою безпеки.

При занадто високою ціною на нові подушки безпеки можна заповнити місце для неї чимось легким і пористим. Відмінно підійде звичайна монтажна піна – вона зможе легко заповнити простір, а все що буде зайвим можна легко відрізати ножем. Але ми не радимо ставити подібного роду заглушку.

Матеріал для відновлення торпеди

При перетягуванні торпедо використовують термовініл Horn. Можна знайти будь-яке забарвлення цього матеріалу під будь-який салон. Завдяки цій послузі, вид вашого салону може змінитися в кращу сторону.

Але при цьому не забувайте, що головне в машині це безпека, як для водія, так і для пасажирів. Торпеда повинна ремонтуватися якісно, ​​адже важливий не тільки її зовнішній вигляд, але і її прямі функції. Для консультації по ремонту та відновленню торпеди телефонуйте за тел. 067-226-26-65.
[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×