В автомобілі подушка безпеки (Шкода Октавія) призначена для фіксації пасажирів і водія в аварійній ситуації, щоб запобігти рух тіла салоні машини за інерцією. Основні складові SRS Airbag:

  • пристрої управління подушками,
  • ремені безпеки,
  • електроблок,
  • датчики фіксації удару.

Найчастіше робочі елементи системи безпеки встановлюють в наступних деталях автомобіля:

  • Маточина керма і приладова панель – передні подушки, що забезпечують захист верхньої частини тулуба пасажирів і водія.
  • Периферійні долі крісел і прорізи дверей – бічні подушки. Забезпечують захист тазу.
  • Поверхня підлоги, нижня частина приладової панелі – підлогові подушки. Забезпечують захист нижньої частини тіла людини (ноги)

Як зрозуміти, що подушка безпеки Шкода Октавія а5 не працює?

Дізнатися про порушення в роботі подушок Вам допоможе індикатори на панелі приладів. Система включається спільно з активацією запалювання авто. Сигнальна лампа «Airbag» загориться на кілька секунд і тут же погасне, якщо система працює в штатному режимі. В іншому випадку, індикатор буде постійно горіти або безупинно блимати. Власнику автомобіля Шкода Октавія а5 буде потрібно провести діагностику системи безпеки.

Відновлення системи безпеки

подушка безпеки шкода октавія а5

У разі потрапляння транспортного засобу в аварію, пиропатрон, оболонку подушок і облицювальний матеріал слід замінити повністю, що є досить дорогою процедурою. Тому власників авто найчастіше цікавить питання: «Чи підлягає відновленню подушка безпеки Шкода Октавія?» Відповідь: «Так, в даному автомобілі можна відремонтувати систему безпеки».

Найвірнішим варіантом реанімації подушки стане повна заміна патрона і матеріалу подушки. Роботи з облицюванням проводяться з дуже великою обережністю. Витрати на заміну цих деталей буде коштувати набагато дешевше повної заміни системи. Самим «хворим» місцем зазвичай є дроти зі стійки керма в момент відпрацювання пиропатрона. Також слід поміняти самі подушки. Під час включення замку запалювання повинен відпрацювати індикатор SRS, і вимкнутися через кілька секунд. Якщо цього не відбулося, то слід перевірити електроблок на його справність.

Крім перерахованих вище робіт, для повноцінного відновлення системи Airbag потрібно зробити наступні дії:

  1. Замінити торпедо (осколки, які залишилися після аварії, сприяють неадекватному спрацьовування)
  2. Заміна пружини рульового перемикача
  3. Заміна механізму натягу ременів.

Система безпеки – найважливіший компонент, здатний забезпечити безпечне пересування пасажирів. Слід приділити достатньо уваги перевірці її працездатності та своєчасної якісної заміни всіх елементів при аваріях і поломки.

У зв’язку з тим, що електричний блок вимагає тонких і точних програмних налаштувань, довіряти його відновлення рекомендується тільки професіоналом з високим рівнем кваліфікації. Збій даних при некваліфікованому ремонті може привести до безпричинного спрацьовування системи Airbag. Телефонуйте нам за тел. 067-226-26-65 для консультації.

(Visited 570 times, 1 visits today)

Понравилась статья?
Расскажи друзьям:


Заказать обратный звонок
×
Замовити зворотній дзвінок
×