Автомобіль Volkswagen Polo, як і будь-яка інша нова іномарка, оснащений високоякісним системою пасивної безпеки. Тому в комплекті йде кілька подушок безпеки – спереду і з боків. Вони призначені не тільки для водія, але і для пасажира, який сидить поруч з ним. Також виробником передбачені інерційні ремені безпеки.

замена подушки безопасности фольксваген поло

Окремо про подушках і ременях

Подушки безпеки не є заміною ременів безпеки. В процесі переміщення транспортного засобу водій і людина, що сидить спереду, в обов’язковому порядку використовують ремені. Адже в разі аварії при відсутності цих елементів подушка безпеки, яка стала активною, може не допомогти. В результаті і водій, і передній пасажир постраждають від важкої травми.

Важливу роль відіграє застосування ременів безпеки задніми пасажирами. Адже в іншому випадку при виникненні ДТП не пристебнутий людина може спричинити виникнення травматизму і каліцтв всім іншим людям, які їдуть в авто.

Комплектація системи SRS Airbag на Фольксваген Поло

Даний механізм містить у собі наступний набір елементів:

  • блок управління подушкою безпеки, передбаченої для водія (цей елемент знаходиться в ступиці колеса рульового, а в його складі присутній складена оболонка подушки, генератор газу);
  • модуль, пов’язаний з подушкою безпеки, передбаченої для пасажира, який сидить спереду (він присутній в приладовій панелі, розташованої неподалік від пасажира, і включає в себе той же комплект);
  • модулі, які стосуються безпосередньо до подушкам безпеки, розташованим з боків, все залежить від конкретної комплектації;
  • електронна система, змонтована близько консолі приладової панелі, поруч з основною системою управління;
  • датчики бічні, які забезпечують передачу даних про факт прискорення саме в блок;
  • підголовники, які є допоміжними елементами системи, вони розташовуються на водійських і пасажирських спинках.

Сила удару, а також його напрямок визначається електронним блоком управління ЕБУ. Виходячи з особливостей комплектації, на транспортний засіб монтують бічні подушки. Щоб вони спрацювали, монтуються датчики удару (бічного). Відповідно до їх сигналами силами блоку управління відбувається активація бічних подушок.

Після ДТП заміна подушки безпеки на Фольксваген Поло просто необхідна. Телефонуйте нам за тел. 067-226-26-65, щоб дізнатися більше про вартість на дану послугу.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×