Приладовій панелі потрібно відновлення, перетяжка або ремонт торпеди (Київ) в основному після спрацьовування подушки безпеки, коли відбувається зіткнення. На панелі управління машиною, активується пиропатрон, який може спрацювати тільки 1 раз, саме він і запускає подушку безпеки. Однак у даній ситуації є мінус: постріл настільки потужний, що коли заглушка відкривається, обшивка торпеди просто розривається.

ремонт торпеди київ

При ремонті дії з перетяжкою торпеди проходять на останньому етапі роботи, перед яким йде відновлення подушок безпеки, ременів, пиропатронов.

Система для створення безпечних умов їзди для пасажирів неймовірно складна, навіть найменша помилка або похибка може в майбутньому дорого обійтися тим, хто постійно їздить в машині.

Всю роботу по відновленню подушок безпеки і ремонту торпеди (Київ) має виконувати тільки найякісніший фахівець.

Якщо ви раптом вирішите самі перетягнути торпеду, то робити цього не варто, адже ви не майстер, і зіпсуєте не тільки внутрішній вигляд машини, але і пошкодити систему безпеки.

Після необережного ремонту можуть з’явитися пухирці, вм’ятини, невірно поставлені заглушки або велика кількість клею. Всі ці недоліки будуть заважати вірною роботі подушок безпеки, що в свою чергу значно знизить ступінь вашої захищеності.

Для перетяжки торпеди в Києві найкраще звертатися не до знайомого вашого знайомого, який все ремонтує в гаражі, а до досвідчених фахівців, у яких є все необхідне обладнання для роботи.

Що використовують для перетяжки торпеди?

Вибір не так вже великий, але популярністю користується термовініл Horn. Можливо ви його зустрічали під назвою каучук, каучукова або пластифицированная шкіри. Переваги даного матеріалу:

 • не має основи. Його не створюють на ткацькому верстаті. Він без проблем прилягає до інших виробів, немає такого іншого матеріалу, яким можна ремонтувати і відновлювати приладові панелі;
 • термовініл можна використовувати і для інших частин машини. А саме, таких як карти дверей, стійки, заглушки для керма, полички для акустики в машині;
 • щільність матеріалу нічим не відрізняється від пластика, виготовленого на заводі;
 • існує близько 100 малюнків на термовініле. Ви можете знайти як повністю співпадає з кольором приладової панелі вашої машини, так і просто сильно схожий;
 • під час нагрівання така річ тягнеться, але малюнок залишається колишнім;
 • Horn настільки еластичний, що може прийняти форму безліч нерівних поверхонь з різними рельєфами і конфігураціями. Його можна використовувати для увігнутих деталей, він повністю повторить їх елементи і тиснення;
 • обтягнути будь-який елемент можна буде за допомогою одного шматка термовініла, що не буде швів і стиків;
 • матеріал має товщину в 5-7 мм. Це не заважає спрацьовування подушок і дає просту можливість для з’єднання країв;
 • завдяки перетяжки або обшивки можна приховати помітні ушкодження, наприклад, щось пропалені, розриви, сильні подряпини;

Сама перетяжка складається з 4 етапів, однак вони досить складні і довгі:

 1. Зняття торпеди машини;
 2. Її очищення;
 3. Процес її перетяжки або обшивання необхідним матеріалом;
 4. Встановлення торпеди назад;

Ремонт торпеди (Київ). Вартість

Ціна на реставрацію, ремонт, відновлення, перетяжку торпеди можна порахувати швидко. Для цього треба оцінити рівень, який буде потрібно для ремонту, наскільки сильно пошкоджений транспорт. Крім цього необхідно вибрати дизайн і сам матеріал.

Для уточнення ціни найкраще звернутися до наших менеджерів, вони завжди з радістю підкажуть вам, що робити і допоможуть з розрахунками, щоб машина знову радувала вас. Телефонуйте за тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×